Wiele kobiet uważa malowanie paznokci za relaksującą czynność, która dodatkowo pozwala na urozmaicenie stroju oraz „upiększenie się”. Nic dziwnego, że w ciągu ostatnich lat na popularności zyskały lakiery hybrydowe. W związku z tym na rynku pojawiło się wiele firm, oferujących właśnie takie produkty w atrakcyjnych i przystępnych cenach.

Dlaczego lakier hybrydowy jest lepszy od zwykłego?

black pearlZwykłe lakiery dostępne w drogerii charakteryzują się tym, że nie trzymają się długo na paznokciach. Wystarczy zahaczyć o coś przy pracy i już można pożegnać się z idealnie wyglądającym manicurem. Właśnie dlatego wzrosło zainteresowanie lakierami hybrydowymi. Ich największą zaletą jest wytrzymałość – dzięki temu raz pomalowane paznokcie mogą „przeżyć” nawet do czterech tygodni bez uszkodzeń. Hybrydy odznaczają się tym, że są odporne na wszelkie zadrapania i schną pod lampą, a to oznacza, że nie trzeba czekać kilkunastu minut na wyschnięcie, tak jak jest z normalnym lakierem. Top i baza, które należy dokupić aby wykonać manicure hybrydowy nie tylko utrwalają lakier, ale również nadają mu błysku. Aktualnie na rynku dostępnych jest wiele firm, które posiadają tego rodzaju produkty – na przykład Black Pearl. W sklepach można znaleźć lakiery o różnych kolorach. Wszystkie są mocno nasycone, co pozwala na uzyskanie niesamowitego efektu. Liczne korzyści, które przemawiają za używaniem lakierów hybrydowych sprawiają, że coraz więcej kobiet decyduje się na takie rozwiązanie.

Jeśli lubisz podążać za trendami lub po prostu potrzebujesz wytrzymałego lakieru – najlepszym wyjściem będzie lakier hybrydowy. Black Pearl posiada wiele kolorów, dzięki czemu można wybrać kilka, które będą pasować na różne okazje. Firma posiada też specjalne pyłki, które wystarczą nałożyć na dowolny lakier – nada to wyjątkowego wyglądu.