Dobranie odpowiedniej szafki

WebDeveloper

Dobranie odpowiedniej szafki

Zawsze chciałam razem z moim mężem założyć akwarium w salonie. Zaplanowanie tego akwarium zajęło nam z dobre dwa tygodnie zanim przystąpiliśmy do zamawiania całego sprzętu. Muszę przyznać, że to nie było dość łatwe zadanie mam nadzieje, że o niczym nie zapomnieliśmy i jedyną rzeczą jaką nam zostało do załatwienia to jest szafka, ale z nią też będzie nie lada wyzwanie.

Podpora akwarium

szafki pod akwariumDlaczego będzie wyzwaniem? Ponieważ meble jakie mamy w salonie były wykonywane na zamówienie i znalezienie takiego pasującego będzie dość trudne, ale jestem w pozytywnej myśli. Jednak się myliłam znalezienie szafki pod akwarium, które będzie pasowało pod wystrój było kwestią czasu. Znaleźliśmy idealną szafkę, jest specjalnie zaprojektowana specjalnie pod akwarium. Posiada specjalne wcięcia umożliwiające bezproblemowy montaż filtrów i pozostałego osprzętu akwarystycznego. Szafka została wyposażona w opaski maskujące podłoże akwarium, co dodaje nam elegancję. Posiada trzy pojemne szuflady, z czego czwarta jest zaprojektowana na bardziej podręczne rzeczy, jak na przykład do podstawowej pielęgnacji akwarium. Udało nam się znaleźć w kolorze czarnym z wysokim połyskiem. Z tego co czytałam szafa jest wykonana z mocnej płyty laminowanej, która jest wstanie bez problemu utrzymać pełne akwarium. Zamówiliśmy w takim razie już tą szafkę. Mój mąż cały czas mnie utwierdzał, że jak ona przyjdzie to mogę zacząć ją składać. Podobno jest nie skomplikowana w montażu.

Mój mąż miał rację, bez najmniejszych problemów złożyłam szafkę i wygląda o wiele lepiej na żywo niż na zdjęciu. Akwarium pasuje idealnie do szafki, więc bez chwili wahania uzupełniłam akwarium. Nawet bez rybek już bardzo ładnie wygląda. Teraz pozostaje nam poczekać z tydzień, żeby włożyć rybki do akwarium.