Mój dobry kolega ze studiów skończył kilka tygodni temu czterdzieści lat. Z tej okazji zrobił dużą imprezę, na którą zaprosił chyba wszystkich znajomych a także rodzinę. Wynajął salę i dj. Muszę przyznać, że była to pierwsza od dawna tak fajna impreza, na której byłam.

Zakup skarpetek na prezent

skarpety stanceZastanawiałam się co mu kupić i co sprawiłoby mu największą przyjemność. Doszłam do wniosku, że musi być to coś wyjątkowego. I udało mi się kupić bilety na mecz jego ulubionej drużyny piłkarskiej. Chciałam jednak dodać coś do tego. Kolega jest osobą pełną pozytywnej energii. Stwierdziłam więc, że musi to być coś co będzie do niego pasowała. Przeglądałam internet żeby znaleźć coś dla niego. I w końcu zobaczyłam skarpety stance, które bardzo przypadły mi do gusty. W tym sklepie internetowym był ich bardzo duży wybór. Były w wielu kolorach a także we wzorach. Niektóre były krótkie inne długie prawie do kolan. W każdym razie myślę, że każdy znalazł by coś dla siebie. Te skarpety są humorystyczne i byłam pewna, że coś takiego spodoba się mojemu koledze. Zdecydowałam się na takie najbardziej kolorowe. On jest barwną postacią dlatego myślę, że nie raz założy je w najmniej odpowiednim momencie. Skarpety te z tego co dowiedziałam się z opisu, zostały wykonane z najlepszej jakości materiałów, żeby skóra mogła oddychać. Po zamówieniu już po paru dnia otrzymałam przesyłkę. Skarpety na żywo prezentowały się świetnie. Byłam więc zadowolona, że zdecydowałam się je kupić.

Podczas imprezy wręczyłam koledze prezent ode mnie. Ucieszył się z biletów ale miałam wrażenie, że jednak skarpety także było dla niego wspaniała niespodzianką. Zresztą pokazywał je znajomym i mówił, że dostał je ode mnie. Było mi z tego powodu miło. A na koniec imprezy kolega założył je i wyglądał w nich komicznie.