Firmowa integracja w Gdyni

WebDeveloper

Firmowa integracja w Gdyni

Jako właściciel niewielkiej firmy, staram się dbać o to, by moi pracownicy byli zadowoleni z pracy w moim przedsiębiorstwie i przychodzili do niej z radością. Aby tak było, atmosfera w pracy musi być bardzo dobra. Dbam o nią, urządzając swojej załodze różne wyjazdy integracyjne. Tegoroczna firmowa integracja miała odbyć się w pięknej Gdyni, w sercu Trójmiasta.

Organizacja firmowej integracji w Gdyni

wyjazd integracyjny GdyniaCo roku organizuję swoim pracownikom wakacyjny wyjazd integracyjny. Jest to wyjazd weekendowy, podczas którego odbywają się między innymi zajęcia z team building’u. Oprócz tego jest również czas na swobodne przyjemności, takie jak czas wolny, czy też impreza taneczna. Dla mnie, jako szefa bardzo ważny jest takowy wyjazd integracyjny Gdynia to niezwykle urokliwe miasto, które oferuje turystom wiele rozrywek. Również ja miałem w czym wybierać, organizując atrakcje swoim pracownikom. Chciałem, by był to dla nich niezapomniany wyjazd integracyjny, dlatego nie skąpiłem w ilości atrakcji. Posiadanie małej firmy cechuje się tym, że im bardziej ludzie się znają i lubią, tym efektywniej im się z sobą pracuje. Dlatego też starałem się dążyć do tego za wszelką cenę. W Gdyni moi pracownicy mieli poznać się jeszcze bardziej. Byłbym również bardzo ukontentowany, gdyby jeszcze bardziej zacieśniły się więzi między nimi. Nie ukrywam, że wobec tej gdyńskiej integracji miałem dość wygórowane oczekiwania.

Gdy wracaliśmy z firmowej integracji z Gdyni, moi pracownicy byli bardzo zadowoleni. Na ich twarzach widziałem bardzo szerokie uśmiechy. Pozytywne skutki integracji objawiły się, chociażby tym, że podczas drogi powrotnej buzie moim pracownikom się nie zamykały, a wszyscy z sobą rozmawiali. Jestem bardzo szczęśliwy, że zorganizowałem swoim pracownikom tak świetną integrację.