Górski rower Romet Jolene

WebDeveloper

Górski rower Romet Jolene

Wiosna i lato to dobry czas aby pomyśleć o uprawianiu jakiegoś sportu. Jeśli nie przepadamy za bieganiem, nie umiemy grać w tenisa ziemnego a z siłownią nam nie po drodze może warto zastanowić się nad rowerem. Jest to przyjemny i lekki sposób spędzania wolnego czasu ale także i sposób aby poprawić swoją kondycje fizyczną. Jaki rower wybrać? Od czego zacząć poszukiwania?

Czym wyróżnia się rower od Rometa?

Romet JoleneZastanówmy się najpierw jaki typ jazdy wybieramy i po jakim terenie. Czy będziemy jeździć po szosie czy może interesują nas górskie wyprawy. Jeśli jesteśmy miłośnikiem tych ostatnich lubimy ekstremalne przeżycia idealnie sprawdzi się Romet Jolene. Jest to rower górski dedykowany dla pań, dostępny w bardzo kobiecych delikatnych kolorach takich jak mięta, róż czy fiolet. Został on stworzony z myślą o pokonywaniu najtrudniejszych tras MTB i na wymagające podłoże. Rama została wykonane z aluminium. Dzięki temu jest lekka, odporna na czynniki atmosferyczne. Ponadto została poddana procesowi hydroformowania dzięki czemu otrzymała bardzo fantazyjny kształt. To z kolei przekłada się na finezyjny modelunek pojazdu. Nie jest ona prosta, ale też nie przypomina ramy klasycznej tzw. damki. Razem z siodełkiem, które daje możliwość regulacji gwarantuje wybranie najwygodniejszej dla nas pozycji jazdy. Możemy być zarówno pochyleni jak i mieć wyprostowaną sylwetkę.

Ten model roweru został zaprojektowany dla pań, zaawansowanych kolarek, które specjalizują się w trudnych trasach pod względem technicznym. Jego cena to około 2000 zł. Jeżeli ktoś chce zajmować się jazdą na rowerze w profesjonalny sposób i upodobał sobie kolarstwo górskie bez dwóch zdań ten rower zdecydowanie się do tego nadaje. Wysoki komfort jazdy w ciężkich warunkach jest gwarantowany.