Kupiłem mieszkania na osiedlu Osada Sarabandy

WebDeveloper

Kupiłem mieszkania na osiedlu Osada Sarabandy

Inwestowaniem w nieruchomości zajmuje się od wielu lat. Kupuję mieszkania, które później wynajmuję. Gdy zaczynałem to kupowałem cokolwiek i gdziekolwiek. Teraz staram się tak dobierać inwestycje, żeby można było na nich zarobić jak najwięcej. Przez te lata przekonałem się, że im droższe kupi się mieszkanie tym drożej klienci będą je wynajmować.

Ostatnio zainwestowałem w kupno dwóch nowych mieszkań

nowe mieszkania - osada sarabandyObecnie osiągnąłem taki poziom finansowy, który pozwala mi na kupowanie naprawdę prestiżowych lokalizacji. Swoje działania biznesowe przeniosłem więc do stolicy, bo to właśnie w tym mieście buduje się najwięcej nowych inwestycji. Ostatnio właśnie dosyć długo zastanawiałem się nad kolejnym posunięciem inwestycyjnym aż zobaczyłem zupełnie nowy projekt i zupełnie nowe mieszkania – Osada Sarabandy po prostu zachwyciła mnie swoją niespotykaną koncepcją architektoniczną. Tylko po zobaczeniu samego prospektu dewelopera w internecie postanowiłem, że muszą mieć tam swoją nieruchomość. Praktycznie się nad tymi nie zastanawiałem, bo od razu wiedziałem, że ludzie pokochają taką koncepcję mieszkań. Skontaktowałem się niemalże natychmiastowo i umówiłem się na rozmowę z przedstawicielem dewelopera. Zdecydowałem się zaliczkować i kupić dwa mieszkania, ale w części jeszcze nie ukończonej. Na oddanie nieruchomości trzeba jeszcze trochę poczekać, ale ja już wiem, że jestem właścicielem dwóch nowych i bardzo cennych nieruchomości.

Przez wiele lat swojej działalności inwestycyjnej nauczyłem się, że każda nieruchomość znajdzie prędzej czy później swojego najemcę. A najlepsze mieszkania w prestiżowych lokalizacjach są rozchwytywane. Wielkie firmy i koncerny wynajmują je dla swoich zagranicznych prezesów. Dlatego kupione właśnie nieruchomości planuję urządzić w możliwie jak największym przepychu.