Jako osoba pracująca w firmie zajmującej się produkcją oraz sprzedażą ubrań uznałam, że warto zacząć iść z duchem czasu. Byłam fanką postępowania według trendów. Dzięki temu klienci mieli świadomość tego, że ich sklep nie jest pasywny i świetnie akceptuje zastaną rzeczywistość. Właśnie dlatego postanowiłam zadbać o aplikację internetową.

Zastanawiałam się nad specjalną aplikacją

proste aplikacje internetoweByło to coś co wiązało się bezpośrednio z daną marką. Tam można było zamieszczać wszelkie informacje o promocjach oraz stwarzać indywidualne konto rabatowe dla klientów. W dzisiejszych czasach taka aplikacja była integralną częścią każdego szanującego się biznesu. Jednak aby moje plany stanęły się rzeczywistością musiałam porozmawiać z zarządem. Raz na kilka miesięcy mieliśmy specjalne spotkanie, które miało na celu prezentowanie różnego rodzaju nowości. Właśnie tak chciałam przedstawić swój pomysł. Okazało się, że proste aplikacje internetowe są jak najbardziej w naszym zasięgu i możemy sobie na nie jak najbardziej pozwolić. Ja jako autorka projektu miałam brać w nim czynny udział i doprowadzić go do końca. Sama miałam znikome doświadczenie w tworzeniu aplikacji. Lecz byłam czynnym użytkownikiem innych aplikacji. Właśnie dlatego miałam ciekawy pomysł na naszą. Stworzyłam listę najbardziej ciekawych funkcji. Jednak aby upewnić się, że są one interesujące nie tylko dla mnie stworzyłam anonimowe ankiety dla naszych klientów.

Dzięki temu przeprowadziłam krótkie badanie i miałam obraz ciekawych rozwiązań w tej sferze. To nakreśliło działanie technikom, którzy mieli zajmować się tworzeniem prostych aplikacji. Miałam nadzieję, że stanie się ona jedną z tych przydatnych funkcji na telefonie i dzięki niej będzie można być na bieżąco. Taki kanał komunikacji między przedsiębiorstwem, a klientem jest na wagę złota.