Oklejanie witryny sklepowej

WebDeveloper

Oklejanie witryny sklepowej

Prowadzę sklep połączony z kawiarnią. Specjalizuję się głównie w czekoladzie, ale serwuję także kawę i herbatę. Na miejscu mam kilka stolików, przy których można usiąść i skosztować wyrobów na miejscu, jak również można je kupić w atrakcyjnej cenie. Skupiam się na najlepszych markach, tak by moi klienci dostawali to co najlepsze.

Folia do oklejania witryny

oklejanie szczecinDo mojego sklepu wchodzi się prosto z ulicy, przez co stoliki zlokalizowane przy oknie prawie zawsze stały puste, ludzie woleli siadać w głębi kawiarni. Chciałam to zmienić, żeby maksymalnie wykorzystać przestrzeń handlowo-usługową. Dowiedziałam się, że jest taka usługa jak oklejanie szczecin i że to będzie coś idealnego dla mnie. Na specjalnej folii nadrukowywana jest grafika, a następnie całość jest przyklejana do przeszkleń na witrynie sklepu. Folia może być klejona zarówno od zewnątrz, jak i od wewnątrz. Na początku zdecydowałam się, że okna przy samym wejściu do sklepu zostaną tak jak są, ale całe przeszklenie z boku przykryję folią. Skontaktowałam się z firmą zajmującą się oklejaniem witryn sklepowych w Szczecinie i przesłałam im swoją grafikę na folię. Jej wydruk na folii nie był taki drogi jak myślałam, poza tym już na drugi dzień mogłam ją odebrać i wynająć pomocnika, który zajmie się jej naklejeniem. Folia na witrynie prezentowała się znakomicie, działała jak bardzo dobra reklama, bo znajdowało się na niej zdjęcie eksperta od czekolady wraz z pysznymi wyrobami.

Dzięki oklejaniu witryn sklepowym moi klienci zajmują wszystkie stoliki w lokalu. Jako że wybrałam folię nieprzeźroczystą to musiałam zainwestować w dobre oświetlenie. Stylowe lampy dodały charakteru wnętrzu, więc całość wygląda jeszcze lepiej. Nie sądziłam, że taki drobiazg jak folia okienna może tyle zmienić.