Otwarcie biura projektowego w Bydgoszczy

WebDeveloper

Otwarcie biura projektowego w Bydgoszczy

 

W miejscowości, gdzie prowadziłem firmę rynek dla mnie już się wyczerpał. Nic dziwnego, bo była to niewielka mieścina i miałem świadomość, że z czasem będę musiał przenieść się do większego miasta. Tak właśnie zamierzałem zrobić. Zdecydowałem się wyjechać do Bydgoszczy. 

Biuro oferujące nowoczesne projekty wnętrz

biuro projektowe bydgoszczZnalazłem idealny lokal w centrum miasta, gdzie miało mieścić się moje biuro i go wynająłem. Miałem świadomość, że będę odnosił sukcesy, bo rynek był spory a zapotrzebowanie na projekty wnętrz ogromne. Zamierzałem doprowadzić do tego, że najbardziej znane w mieście będzie właśnie moje biuro projektowe Bydgoszcz miała wiele do zaoferowania, ale ja miałem niebanalne pomysły, które zawsze podobały się wszystkim klientom. Korzystałem z niezawodnego oprogramowania i byłem w stanie zaprojektować dosłownie każde wnętrze. Biuro obsługiwałem sam, bo byłem do tego przyzwyczajony. Szybko jednak okazało się, że potrzebna była mi pomoc, bo napływało mnóstwo zleceń. Było to duże miasto i nie wziąłem pod uwagę, że zainteresowanie też będzie większe. Zatrudniłem więc do swojego biura praktykanta, który wykonywał pod moim okiem mniejsze projekty. Radził sobie całkiem dobrze i z czasem pracował zupełnie samodzielnie. Kiedy ukończył już studia, to zaoferowałem mu stałą pracę w swoim biurze projektowym a on się zgodził. Moje biuro stawało się coraz bardziej znane w całym mieście i nawet zaczęli do mnie zgłaszać się klienci z pobliskich miejscowości. Powodziło mi się doskonale.

Decyzję o przeprowadzce do Bydgoszczy na stałe podjąłem po roku. Moje biuro projektowe już było tak rozwinięte, że przeniesienie się do tego miasta miało sens. Mojej żonie pomysł ten zdecydowanie się spodobał, ponieważ zawsze chciała mieszkać w dużym mieście.