Pomalowanie paznokci w poleconym salonie

WebDeveloper

Pomalowanie paznokci w poleconym salonie

Moja koleżanka brała ślub, na który zostałam zaproszona. Było mi bardzo miło z tego powodu i od razu jej potwierdziłam swoją obecność. Miałam nadzieję, że poznam tak kogoś ciekawego i będę się dobrze bawiła. Lubiłam wesela, bo zawsze wszyscy świetnie się na nich bawili.

Modny kolor lakieru na paznokciach

paznokcie kołobrzegPrzed imprezą poszłam do kosmetyczki i fryzjerki. Nie miałam pomysłu jak pomalować paznokcie a sama nie chciałam tego robić, bo nie radziłam sobie najlepiej. Wtedy mama poleciła mi hybrydy, bo dają gwarancję, że lakier na paznokciach będzie się długo utrzymywał. Poleciła mi nawet konkretny salon, w którym mogłam zrobić sobie paznokcie Kołobrzeg był miastem, gdzie takich salonów nie brakowało, ale poszłam do tego poleconego przez mamę, bo chciałam mieć pewność, że dobrze będę miała pomalowane paznokcie. Umówiłam się na konkretny termin. Zrobiłam zdjęcie sukienki, którą kupiłam sobie na wesele do koleżanki, bo chciałam, żeby manicurzystka dopasowała mi jakiś odpowiedni kolor lakieru. Kobieta, która pomalowała mi paznokcie miała ogromne doświadczenie, gdyż wykonała to bardzo dokładnie i na dodatek wybrała dla mnie lakier, który idealnie pasował do sukienki. Manicure hybrydowy był dla mnie idealnym rozwiązaniem, bo mogłam robić wszystko i nie musiałam się martwić o to, że odpryśnie mi lakier. Paznokcie pomalowałam na kilka dni przed imprezą i cały czas wyglądały idealnie. Zdecydowałam wtedy, że będę regularnie malowała sobie paznokcie w tym salonie poleconym przez mamę.

Na weselu koleżanki świetnie się bawiłam i poznałam mnóstwo ciekawych ludzi. Wyglądałam bardzo elegancko przez co oczywiście zwracałam na siebie uwagę. Nawet udało mi się złapać welon, czego się nie spodziewałam. To była dla mnie bardzo udana impreza weselna.