Pościel z minionkami dla dziecka

WebDeveloper

Pościel z minionkami dla dziecka

Oglądanie bajek należy do jednych z ulubionych czynności mojego dziecka. Ostatnio najbardziej spodobała się jej animacja, której bohaterami są urocze żółte stworki – minionki. Córka mogłaby je oglądać godzinami. Niedawno miała urodziny, postanowiliśmy jej więc sprezentować coś, co związane byłoby z jej ulubionymi postaciami z bajek.

Pościel opatrzona minionkami jako upominek

pościel minionkiPrzeglądając najróżniejsze gadżety związane z bajkami natrafiłam na coś, co od razu mi się spodobało. Była to pościel minionki – stwierdziliśmy, że będzie to ciekawy dodatek do urodzinowego prezentu. Taki komplet pościeli jest bowiem bardzo praktyczny, a przy tym sprawi, że wystrój dziecięcego pokoju będzie o wiele bardziej bajkowy. Zdecydowaliśmy się więc ją kupić oraz dorzucić do urodzinowego prezentu. Taki pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę – w dzień urodzin zmieniłam pościel w pokoju córki na tę z minionkami, jednak było to niespodzianką aż do samego wieczora. Kiedy córka, zmęczona całym dniem poszła do swojego pokoju położyć się do łóżka, bardzo się zdziwiła. Stwierdziła, że dzięki takiej pościeli jej pokój o wiele bardziej się jej podoba. Ja najbardziej cieszę się z tego, że pościel wykonana jest z dobrego materiału, który jest odpowiedni dla dzieci, ponieważ jest to dla mnie bardzo ważne. Minionki sprawiły, że dziecięcy pokój jest bardziej wesoły oraz przytulny.

Jestem bardzo zadowolona z nowej pościeli do pokoju naszej córki. Dzięki bajkowym wzorom jest ona nie tylko praktyczna, ale również sprawia, że pomieszczenie wydaje się być bardziej przytulne. Myślę, że pościel z minionkami była idealnym wyborem do pokoju naszej córki – była ona zachwycona, kiedy tylko zobaczyła nową pościel. Dzięki temu sprawiliśmy jej przyjemność, wnosząc bardzo ciekawy akcent do wystroju tego pomieszczenia.