Potrzebowałam poduszki na obrączki z pudełkiem

WebDeveloper

Potrzebowałam poduszki na obrączki z pudełkiem

Zbliżał się mój wielki dzień. Dzień ślubu. Razem z narzeczonym dbaliśmy o to, żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Jedną z ostatnich rzeczy, które musieliśmy załatwić było kupno poduszeczki na obrączki wraz z pudełkiem. Zależało nam na tym, aby kupić od razu komplet, czyli pudełeczko i poduszeczkę, na której nasza córka miała nam przynieść obrączki podczas ceremonii.

Gdzie kupię poduszeczkę i pudełko na obrączki?

poduszka na obrączki z pudełkiemOglądałam takie akcesoria ślubne w wielu sklepach, ale nigdzie nie znalazłam nic ładnego i godnego uwagi. Doszliśmy z narzeczonym do porozumienia, że najlepiej będzie poszukać interesujących nas akcesoriów w internecie. Wpisaliśmy w wyszukiwarkę frazę: poduszka na obrączki z pudełkiem, i zaczęliśmy przeglądać wyniki. Szybko udało nam się znaleźć to, czego potrzebowaliśmy. Była to elegancka, biała poduszeczka ślubna na obrączki pokryta lekkim tiulem spływającym z brzegów i kantów poduszki. Na środku znajdowało się miejsce na obrączki przewiązane niebieską kokardka. Do kompletu dołączone było eleganckie, również niebieskie pudełeczko na obrączki. W górnej części pudełeczka od wewnątrz mogliśmy wygrawerować swoje imiona i datę ślubu. Taki komplecik bardzo nam się spodobał i od razu zdecydowaliśmy się je zakupić, tym bardziej że było dostępne od ręki w bardzo niskiej, atrakcyjnej cenie, o wiele niższej niż w sklepach stacjonarnych.

Jak się już wkrótce okazało, to był bardzo dobry wybór. Zakupione przez nas pudełeczko okazało się bardzo ładne i ślicznie wykończone, a do tego wykonane z wysokojakościowych materiałów. Byliśmy z niego bardzo zadowoleni. Poduszeczka była mała ale elegancka i gustowna. Do tego świetnie pasowała do mojej sukni ślubnej. Obrączki bardzo ładnie się na niej prezentowały. Tak samo jak w pudełeczku do tego przeznaczonym.