Produkcja opon do rowerów

WebDeveloper

Produkcja opon do rowerów

Pracuj e w dość dużej fabryce zajmującej się produkcją opon do rowerów. Udało mi się tam dostać pracę jakieś pięć lat temu, jak otwierali zakład. Wtedy było bardzo dużo chętnych do pracy, ale moje kwalifikację pozwoliły mi dostać tą prace. Teraz cieszę się, że tutaj pracuję, rozwijam się zawodowo i mogę poszerzać swoją wiedzę.

Duże zamówienie na opony

opona rowerowa 28Oczywiście muszę zaznaczyć na samym początku, że nie pracuję bezpośrednio na produkcji, nie. Jestem osobą, która zarządza działem produkcji, to prawda muszę być obecna na linii produkcyjnej, ale tylko po to aby sprawdzić jak pracują inni pracownicy. Jestem taką osobą, która koordynuje cały proces produkcyjny. Nasze opony rowerowe musza być najwyższej jakości i ja musze dopilnować by pracownicy pracowali dobrze i by cała produkcja nie miała żadnych przestojów. Mam swój gabinet tuż obok hali produkcyjnej, więc mam dość blisko do linii produkcyjnej. Planuję też całą produkcję. Koordynuję zamówieniami, więc muszę przekazywać co pracownicy mają produkować. Naszą specjalnością jest opona rowerowa 28, ale mamy też inne modele opon, ale ta głównie jest u nas zamawiana. Produkujemy te opony w ilościach hurtowych, możecie sobie wyobrazić jakie to są duże zlecenia. Większość zamówień na opony rowerowe są transportowane zagranicę. Tak więc mamy sporo kontrahentów zagranicznych, ale nie brakuje też krajowych kontrahentów .

Nasza firma zajmuje się produkcją opon rowerowych. Mamy sporo zamówień, więc firma każdego dnia się rozwija i mam nadzieję, że to się nie zmieni. Cały czas staramy się poszerzać bazę klientów. Zamawiają u nas opony kontrahenci zagraniczni jak i krajowi. Pracownicy dobrze pracują przy produkcji opon, zawsze wiedzą co mają robić, to ja muszę pilnować by produkcja odbywała się bezproblemowo.