Plany o własnym domu i sprzedaży starego mieszkania były w mojej głowie od bardzo dawna. Jednakże dopiero zeszłym roku postanowiłam w końcu zrealizować swoje marzenie i kupić działkę w Nowym Sączu, w którym mieszkam od zawsze. Kupienie działki był to dopiero początek, bo budowa własnego domu wymaga pieniędzy i przede wszystkim cierpliwości.

Projektant wnętrz zaprojektował dla mnie nowoczesny dom

profesjonalne projektowanie wnętrz w nowym sączuKiedy miałam już projekt domu i ogrodu zaczęłam szukać projektanta wnętrz. Prawdę mówiąc, jeżeli chodzi o profesjonalne projektowanie wnętrz w Nowym Sączu to moim zdaniem jest tylko kilka takich miejsc, w których projektanci rzeczywiście są na tyle kreatywni by spełniali moje kryteria bycia profesjonalnym. Zdaję sobie sprawę, że jestem wymagającą klientką ale gdybym taka nie była to nie mieszkałabym teraz w takim świetnym domu. Wiem, że większość klientów projektantów wnętrz chce domu jak z programów o aranżacji wnętrz ale ja bardzo lubię nietypowy dizajn. Szukałam więc projektanta, który ma pojęcie o tym co obecnie dzieję się na rynku mebli, dodatków do mieszkania i architektury przez co będzie mógł zaproponować mi ciekawe rozwiązania do mojego domu. Po długich poszukiwaniach udało mi się znaleźć firmę, która spełniała wszystkie moje oczekiwania. Podobało mi się to, że współpracował ze mną i słuchał moich uwag. Projekt, który stworzył projektant parę razy był zmieniany pod wpływem moich różnych pomysłów.

Najbardziej w całym domu podoba mi się salon utrzymany w modernistycznym stylu oraz łazienka, która jest bardzo nowoczesna i choć jest bardzo duża to nie wydaje się pusta. Projektant świetnie też spisał się projektując schody prowadzące na piętro, które oplecione są różnymi roślinami. Mimo, że niektóre wnętrz są utrzymane w zupełnie innych stylach to mimo wszystko dom stanowi zgraną całość.