Nad polskim morzem byłam kilka razy jako dziecko, potem już nie było okazji, chociaż podróżowałam po świecie. Teraz mając trzydzieści lat postanowiłam, że warto w końcu spędzić trochę czasu nad Bałtykiem i stwierdziłam, że chcę pojechać do Międzyzdrojów na dwa tygodnie. Wybrałam właśnie te miasto, bo byłam tam kiedyś z rodzicami na bardzo udanych wakacjach.

Urlop spędziłam w uroczym pensjonacie w Międzyzdrojach

międzyzdroje pensjonatyNa wakacje pojechałam ze swoim narzeczonym. Zastanawialiśmy się czy powinniśmy zatrzymać się w jakimś domku przy morzu, czy może jeszcze postawić na jakiś hotel. Ostatecznie znalazłam dla mnie i narzeczonego bardzo fajny pensjonat i tam właśnie wynajęliśmy pokój. Jeżeli chodzi o Międzyzdroje pensjonaty są dość popularne, a więc jest ich do wyboru naprawdę sporo. Moją uwagę przyciągnął mały pensjonat znajdujący się blisko morza, który prowadzony był przez starsze małżeństwo i ich córkę. Cena za noc była bardzo korzystna, a pensjonat oferował naprawdę dużo m.in. śniadania oraz kolacje w cenie. Kiedy dojechaliśmy na miejsce zachwyciła mnie atmosfera tego miejsca, która była naprawdę niezwykła i przyjemna. W pensjonacie tym czułam się jak w domu. Pokój był wyjątkowo ładny, oraz oczywiście schludny. Czystość jest dla mnie bardzo ważną cechą dobrego hotelu. Obsługa pensjonatu była bardzo miła i naprawdę widać było, że dbają oni o każdego gościa. Codziennie wydawane tam posiłki były przepyszne.

Jestem naprawdę zadowolona z tego jak wyglądały moje wakacje w Międzyzdrojach. W ciągu tych dwóch tygodni naprawdę udało mi się odpocząć. W czasie urlopu byłam bardzo zrelaksowana, nigdzie się nie spieszyłam i były to wakacje spędzone na prawdziwym odpoczynku, a nie bieganiu i zwiedzaniu. Chociaż oczywiście trochę też pochodziłam po Międzyzdrojach i bardzo mi się to miasto spodobało.