Wykupiłem korzystny abonament w swojej pralni

WebDeveloper

Wykupiłem korzystny abonament w swojej pralni

Na co dzień pracuję w garniturze. Powinienem raczej powiedzieć, że dress code w mojej pracy to business casual lub ewentualnie smart casual. W każdym razie mam kilka eleganckich garniturów biznesowych i kilka mniej formalnych strojów właśnie w stylu casual. Tego się oczywiście nie pierze w domowej pralce. Dlatego bardzo często korzystam z pralni.

W mojej pralni można kupić miesięczny abonament

pralnia kamień pomorskiGarnitury do prania wolę zawozić raz w miesiącu, ale wszystkie naraz. Nie wyobrażam sobie jeździć co chwilę z pojedynczym egzemplarzem. Zawsze korzystam z usług jednej pralni, z której jestem zresztą bardzo zadowolony. A ostatnio skorzystałem z doskonałej promocji, którą wprowadzono w mojej pralni kilka miesięcy temu. I teraz już na każdy miesiąc zamierzam wykupywać abonament na pranie. Bo właśnie na tym polega promocja. Tanie pranie w abonamencie. Moja pralnia Kamień Pomorski oferuje możliwość kupienia karnetu na pranie. Jeśli określimy się co do rzeczy, którą będziemy regularnie prać, to możemy kupić abonament i zaoszczędzić na tym całkiem sporo pieniędzy. Ja akurat nie mam z tym problemu, bo zawsze do prania oddaje garnitur w komplecie albo w rozbiciu na marynarkę i spodnie. Fajna sprawa z takim abonamentem. Miesięcznie oszczędzam teraz jakieś sto złotych w stosunku do regularnej ceny, jaką płaciłem za całe swoje pranie jeszcze do niedawna. Dobrze jest mieć sprawdzone miejsce, w którym wszystko można dokładnie wyprać.

Pisząc o praniu garniturów mam na myśli oczywiście ich chemiczne czyszczenie. Wiadomo przecież, że garniturów się nie pierze w pralce. Odkąd kupiłem abonament na pranie hurtowe wszystko kosztuje mnie znacznie mniej. Moja pralnia ma świetne promocje dla stałych klientów. Dzięki promocjom mogę jeszcze częściej prać swoje garnitury i marynarki.