Zalety sukienek w stylu boho

WebDeveloper

Zalety sukienek w stylu boho

Razem z siostrą zaplanowałam, że mój wieczór panieński odbędzie się dwa tygodnie przed ślubem. Termin zbliżał się nieubłaganie, a ja wciąż nie miałam, co na siebie włożyć na tę okazję. W końcu znalazłam piękną białą sukienkę w stylu boho i od razu wiedziałam, że to właśnie jej szukam!

Dlaczego warto wybrać sukienki boho?

boho sukienkaNa temat mojego wieczoru panieńskiego wiedziałam niewiele. To miała być niespodzianka przygotowana przez moją siostrę i najlepszą przyjaciółkę. Nie wiedząc o tym, jakie atrakcje na mnie czekają, ciężko było mi wybrać styl sukienki. Mogłyśmy przecież pleść wianki na łące, iść do klubu albo do pokoju zagadek. Boho sukienka moim zdaniem jest jednak na tyle uniwersalna, że doskonale sprawdzi się w każdej z tych sytuacji. Wybrany przeze mnie model jest bez rękawa. Wieczór panieński odbędzie się w czerwcu, a w razie chłodu zawsze mogę założyć sweterek. Sukienka ma również raczej luźniejszy krój, przez co na pewno nie będzie mi krępować ruchów podczas ewentualnych tańców. Będzie również doskonale wyglądać na zdjęciach dzięki delikatnym koronkowym aplikacjom. Mogę do niej dobrać dowolną biżuterię, gdyż jest bardzo uniwersalna. Wykonano ją z wysokiej jakości bawełny, więc mam nadzieję, że będzie bardzo trwałym ubraniem. Mam w planach zabrać ją na wyjazd po ślubie. Wybieramy się w podróż poślubną na Teneryfę i tam taka wygodna, lekka sukienka na pewno mi się przyda. Opalenizna zdobyta na tamtejszych rajskich plażach będzie idealnie podkreślona przez jej biały kolor.

Kiedy zamawiałam moją sukienkę w stylu boho, nie wiedziałam, co czeka mnie na moim wieczorze panieńskim. Wiedziałam jednak że taki strój jest bardzo wygodny i uniwersalny. Ważne było dla mnie również to, że nie jest to zakup ubrania na jedno wyjście, ale wykorzystam ją w przyszłości.