Zestaw prezentowy ze świecami zapachowymi

WebDeveloper

Zestaw prezentowy ze świecami zapachowymi

Doceniałem kontrahentów, których samodzielnie pozyskiwałem. Prowadziłem małą firmę i większość spraw załatwiałem indywidualnie. Dzięki temu miałem pewność, że wszystko było wykonane tak jak należy. Ostatnio podpisałem umowę z najważniejszym dla mojej firmy klientem.

Prezent dla kontrahenta ze świecami zapachowymi

zapachowe świece lene bjerreKażdego kontrahenta zawsze obdarowywałem prezentem z uwagi na podpisaną umowę współpracy. W ten sposób chciałem pokazać jak to było dla mnie ważne a kontrahent wiedział, że go doceniałem. Dla tego jednak przedsiębiorcy musiałem przygotować zestaw prezentowy na najwyższym poziomie i gadżety firmowe nie wchodziły w grę. W sklepach mieli gotowe zestawy, ale chciałem go przygotować osobiście. Rozejrzałem się po sklepie i wpadły mi w oko zapachowe świece lene bjerre, które były wyjątkowo eleganckie. Uznałem, że to będzie idealny prezent dla tego kontrahenta i zdecydowałem się na zakup takich świec. Do tego wybrałem drogi alkohol i trochę słodyczy. W sklepie poprosiłem o zapakowanie wszystkiego w jeden wielki kosz, żeby to wyglądało estetycznie i elegancko. Przygotowany zestaw prezentowy odebrałem po piętnastu minutach i zadowolony z siebie wróciłem do firmy. Od razu zamówiłem kuriera, ażeby wysłać zestaw ze świecami do tego kontrahenta. Nie sądziłem, że ten człowiek będzie się ze mną w tej sprawie kontaktować, ale świece mu tak bardzo się spodobały, że postanowił osobiście mi za wszystko podziękować. To było miłe z jego strony. Dobrze, że zdecydowałem się na te świece.

Później to takie świece dawałem przy każdym prezencie dla klientów i zawsze każdy był zadowolony. Udało mi się w międzyczasie podpisać wiele cennych kontraktów i moja firma rozwijała się w błyskawicznym tempie. Wiedziałem, że warto było doceniać klientów.